Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 10 AUG 19:33
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Krus
nr. 631998

Krus, 2 st, Gustavsberg, H = 16 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-08-10 14:35:56 350 kr
Budgivare 4 2022-08-09 19:25:45 300 kr
Budgivare 5 2022-08-09 09:21:44 250 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:12:04 200 kr
Budgivare 6 2022-08-09 00:43:01 200 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:12:01 175 kr
Budgivare 5 2022-08-08 16:43:29 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:17:06 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:33:17 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:25:54 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:35:19 50 kr