Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 10 AUG 19:34
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Krus
nr. 632000

Krus, 2 st, Gustavsberg, H = 21 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 14:34:54 350 kr
Budgivare 3 2022-08-09 19:25:52 300 kr
Budgivare 5 2022-08-09 09:21:56 250 kr
Budgivare 3 2022-08-08 20:12:13 200 kr
Budgivare 5 2022-08-08 16:43:37 175 kr
Budgivare 3 2022-08-07 14:17:13 150 kr
Budgivare 4 2022-08-06 14:13:09 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 03:16:45 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 23:33:44 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:26:05 50 kr