Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 10 AUG 19:35
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Krus
nr. 632001

Krus, Gustavsberg, H = 25,5

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 14:35:25 300 kr
Budgivare 4 2022-08-09 19:25:58 250 kr
Budgivare 5 2022-08-09 09:22:03 200 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:12:22 175 kr
Budgivare 5 2022-08-08 16:40:53 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 03:16:57 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:33:55 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 21:38:44 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:35:34 50 kr