Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 10 AUG 19:40
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vykort
nr. 632006

Vykort, ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-08-04 11:35:45 200 kr
Budgivare 3 2022-08-09 01:16:38 175 kr
Budgivare 1 2022-08-04 11:35:45 150 kr
Budgivare 3 2022-08-09 01:16:34 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 11:35:45 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:51:04 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 11:35:45 50 kr