Auktionen avslutad:
1 400 kr
Avslutas: 10 AUG 19:41
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasservisdelar
nr. 632007

Glasservisdelar, mest Reijmyre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 7 2022-08-10 13:28:13 1 400 kr
Budgivare 10 2022-08-10 17:38:56 1 400 kr
Budgivare 7 2022-08-10 13:28:13 1 300 kr
Budgivare 10 2022-08-10 17:38:49 1 200 kr
Budgivare 7 2022-08-10 13:20:32 1 100 kr
Budgivare 9 2022-08-08 21:58:15 1 000 kr
Budgivare 10 2022-08-09 00:44:17 950 kr
Budgivare 9 2022-08-08 21:58:15 900 kr
Budgivare 7 2022-08-05 09:22:05 850 kr
Budgivare 7 2022-08-04 22:03:40 500 kr
Budgivare 8 2022-08-04 20:51:38 450 kr
Budgivare 8 2022-08-04 20:50:59 400 kr
Budgivare 7 2022-08-04 09:19:31 350 kr
Budgivare 6 2022-08-04 08:34:05 300 kr
Budgivare 6 2022-08-04 08:34:05 175 kr
Budgivare 5 2022-08-04 05:36:54 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 23:12:18 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:51:25 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:36:26 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:50:39 50 kr