Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 10 AUG 19:42
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632008

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-08-08 23:31:13 400 kr
Budgivare 2 2022-08-10 19:33:10 350 kr
Budgivare 3 2022-08-08 23:31:13 300 kr
Budgivare 5 2022-08-09 20:19:30 250 kr
Budgivare 3 2022-08-08 23:31:13 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 01:17:05 175 kr
Budgivare 3 2022-08-08 23:31:13 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 08:20:45 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:50:34 50 kr