Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 10 AUG 19:47
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632014

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 19:20:18 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 20:02:01 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 21:58:39 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:45:54 50 kr