Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 10 AUG 19:48
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632015

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 19:20:27 175 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:01:50 150 kr
Budgivare 3 2022-08-06 21:58:50 125 kr
Budgivare 1 2022-08-06 09:11:55 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 23:18:17 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:46:11 50 kr