Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 10 AUG 19:49
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632016

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 19:35:35 200 kr
Budgivare 2 2022-08-10 19:45:52 175 kr
Budgivare 1 2022-08-10 19:35:35 150 kr
Budgivare 2 2022-08-10 19:20:38 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 20:21:56 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:46:31 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 08:19:18 50 kr