Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 10 AUG 19:50
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632017

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-08-10 19:46:12 250 kr
Budgivare 1 2022-08-10 19:40:29 200 kr
Budgivare 2 2022-08-10 19:20:57 175 kr
Budgivare 4 2022-08-09 01:19:01 150 kr
Budgivare 2 2022-08-06 09:12:07 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:18:41 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:46:44 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 08:19:36 50 kr