Aktuellt bud:
450 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:51
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 57m, 46s
Kristianstad
Spara i minneslista
Frimärken
nr. 632018

Frimärken, kuvert m.m. ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 6 2022-08-08 18:28:36 450 kr
Budgivare 5 2022-08-08 20:12:33 450 kr
Budgivare 6 2022-08-08 18:28:36 400 kr
Budgivare 5 2022-08-08 20:12:31 350 kr
Budgivare 6 2022-08-08 18:28:36 300 kr
Budgivare 5 2022-08-05 09:18:32 250 kr
Budgivare 3 2022-08-05 06:35:44 200 kr
Budgivare 5 2022-08-05 03:15:27 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:30:29 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 14:04:05 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 11:36:30 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 08:58:46 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 08:47:54 50 kr