Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 10 AUG 19:52
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632019

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-08-10 18:36:58 175 kr
Budgivare 4 2022-08-10 18:21:32 150 kr
Budgivare 4 2022-08-10 18:19:48 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 01:19:26 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:02:35 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:51:16 50 kr