Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 10 AUG 19:53
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632020

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 19:21:23 300 kr
Budgivare 6 2022-08-09 20:23:05 250 kr
Budgivare 2 2022-08-09 18:43:13 200 kr
Budgivare 5 2022-08-09 01:19:37 175 kr
Budgivare 4 2022-08-08 20:02:18 150 kr
Budgivare 1 2022-08-06 09:12:17 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:19:20 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:49:53 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 09:46:55 50 kr