Auktionen avslutad:
3 600 kr
Avslutas: 10 AUG 19:54
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632021

Allmogetextilier, bl.a. åkdynor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (29 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 19:50:19 3 600 kr
Budgivare 4 2022-08-10 16:00:57 3 500 kr
Budgivare 4 2022-08-10 16:00:57 3 100 kr
Budgivare 6 2022-08-10 19:50:12 3 000 kr
Budgivare 4 2022-08-10 16:00:57 1 700 kr
Budgivare 6 2022-08-10 18:14:48 1 600 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 1 500 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:00:34 1 400 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 1 300 kr
Budgivare 2 2022-08-04 21:56:13 1 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 800 kr
Budgivare 2 2022-08-04 21:54:40 750 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 700 kr
Budgivare 5 2022-08-04 18:50:26 650 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 600 kr
Budgivare 5 2022-08-04 18:49:55 550 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 500 kr
Budgivare 5 2022-08-04 18:49:50 450 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 400 kr
Budgivare 5 2022-08-04 18:49:46 350 kr
Budgivare 4 2022-08-04 13:28:50 300 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:15:27 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 09:47:18 200 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:15:27 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 09:47:14 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:15:27 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 09:47:09 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:15:27 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:51:38 50 kr