Auktionen avslutad:
2 600 kr
Avslutas: 10 AUG 19:55
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632022

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-08-10 19:45:59 2 600 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:26:11 2 500 kr
Budgivare 3 2022-08-04 13:29:18 1 000 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:04:06 950 kr
Budgivare 3 2022-08-04 13:29:18 450 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:48:47 400 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:48:47 200 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:47:40 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:48:47 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:47:37 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:48:47 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:47:33 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:48:47 50 kr