Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 10 AUG 19:57
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632023

Allmogetextilier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 19:54:55 300 kr
Budgivare 5 2022-08-10 19:40:16 250 kr
Budgivare 5 2022-08-10 19:40:16 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:32:55 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 22:11:33 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 09:33:07 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 14:04:45 50 kr