Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 11 AUG 19:26
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stege
nr. 632029

Stege, höjd 170 cm

Anmärkningar: Rost

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 20:09:26 250 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:56:13 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:56:13 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 21:54:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:56:01 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 09:50:45 50 kr