500 kr

Avslutas: 11 AUG 19:15
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 3h, 16m, 19s
Supkoppar
nr. 632032

Supkoppar, ett par, Pierre Forsell, Skultuna, mässing med 23K guldförgyllning, 1900-talets andra hälft, signerade, skulptur, "Fågel", CO Derr, mässing, höjd 4 cm , signerad.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 4 2022-08-10 11:01:45 500 kr
Budgivare 3 2022-08-10 10:01:42 450 kr
Budgivare 4 2022-08-10 11:01:25 450 kr
Budgivare 3 2022-08-10 10:01:29 400 kr
Budgivare 5 2022-08-10 09:47:09 350 kr
Budgivare 4 2022-08-10 08:45:04 300 kr
Budgivare 5 2022-08-10 09:46:30 300 kr
Budgivare 4 2022-08-10 08:44:51 250 kr
Budgivare 5 2022-08-07 20:22:26 200 kr
Budgivare 4 2022-08-05 16:46:36 175 kr
Budgivare 2 2022-08-04 21:47:32 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 16:46:33 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 21:47:32 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:56:31 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 21:47:32 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 21:35:08 50 kr