850 kr
Avslutas: 11 AUG 19:56
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Motorrelaterad
nr. 632047

Motorrelaterad litteratur, priskuranter, serietidningar bla Kalle Anka (1950-tal) och Dark Horse Comics Andrew Vachss mm

Anmärkningar: Slitage

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 7 2022-08-11 19:53:35 850 kr
Budgivare 6 2022-08-11 19:53:10 800 kr
Budgivare 7 2022-08-11 19:52:49 750 kr
Budgivare 6 2022-08-11 19:52:01 700 kr
Budgivare 7 2022-08-11 19:22:42 650 kr
Budgivare 6 2022-08-11 19:51:50 600 kr
Budgivare 7 2022-08-11 19:22:42 450 kr
Budgivare 6 2022-08-11 18:17:02 400 kr
Budgivare 7 2022-08-11 19:22:37 400 kr
Budgivare 6 2022-08-11 18:17:02 350 kr
Budgivare 5 2022-08-11 10:30:27 300 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:51:19 250 kr
Budgivare 3 2022-08-08 10:58:17 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:51:15 175 kr
Budgivare 3 2022-08-08 10:58:17 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:51:08 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 10:58:17 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:10:02 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:18:24 50 kr