Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 11 AUG 20:02
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1d, 4h, 31m, 25s
Malmö
Spara i minneslista
Litteratur
nr. 632052

Litteratur om smycken och Fabergé

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 03:15:08 300 kr
Budgivare 6 2022-08-05 19:14:02 250 kr
Budgivare 7 2022-08-09 03:14:54 200 kr
Budgivare 6 2022-08-05 19:14:02 175 kr
Budgivare 5 2022-08-05 16:22:44 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 11:24:04 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 23:20:40 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:36:47 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:15:04 50 kr