Auktionen avslutad:
950 kr
Avslutas: 11 AUG 20:12
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kopparmynt
nr. 632059

Kopparmynt, 6 st, kopior av älder mynt, märkta Cop, 25,5x21,5 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-08-11 19:45:41 950 kr
Budgivare 8 2022-08-10 11:31:51 900 kr
Budgivare 8 2022-08-10 11:31:51 850 kr
Budgivare 9 2022-08-10 21:48:33 800 kr
Budgivare 8 2022-08-10 11:31:51 500 kr
Budgivare 7 2022-08-06 20:10:48 450 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:36:09 400 kr
Budgivare 4 2022-08-04 23:19:46 350 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:36:04 300 kr
Budgivare 4 2022-08-04 23:19:46 250 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:35:59 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 23:19:46 175 kr
Budgivare 5 2022-08-04 23:57:54 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 23:19:46 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 22:02:11 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:57:19 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:14:51 50 kr