Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 11 AUG 20:21
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632062

Damcykel, Monark, 28 tum

Anmärkningar: Trasig sadel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-08-11 20:17:54 750 kr
Budgivare 2 2022-08-11 20:18:18 750 kr
Budgivare 6 2022-08-07 11:46:08 700 kr
Budgivare 2 2022-08-11 20:17:19 650 kr
Budgivare 6 2022-08-07 11:46:08 600 kr
Budgivare 5 2022-08-06 22:01:57 550 kr
Budgivare 5 2022-08-06 22:01:23 250 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:44:30 200 kr
Budgivare 4 2022-08-05 11:30:07 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:44:30 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:32:01 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:44:30 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:19:35 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:04:34 50 kr