Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 11 AUG 20:20
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632063

Damcykel, 28 tum, 3 växlar

Anmärkningar: Senare sadel, ommålad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 6 2022-08-07 11:01:34 1 000 kr
Budgivare 7 2022-08-06 20:15:16 950 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:12:58 900 kr
Budgivare 7 2022-08-06 20:15:14 900 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:12:58 850 kr
Budgivare 7 2022-08-06 20:15:12 800 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:12:58 750 kr
Budgivare 7 2022-08-06 20:15:09 700 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:12:58 650 kr
Budgivare 7 2022-08-06 20:14:59 600 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:10:52 550 kr
Budgivare 1 2022-08-05 21:15:44 500 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:10:47 500 kr
Budgivare 1 2022-08-05 21:15:44 450 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:10:39 400 kr
Budgivare 1 2022-08-05 21:15:44 350 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:28:13 300 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:28:13 150 kr
Budgivare 4 2022-08-05 10:32:48 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 21:18:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 20:40:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:23:53 50 kr