Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 11 AUG 20:22
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632065

Damcykel, Staiger, 5 växlar, 26 tum

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-08-11 08:15:49 150 kr
Budgivare 2 2022-08-11 00:05:30 125 kr
Budgivare 1 2022-08-09 08:10:28 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 00:39:09 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 14:14:24 50 kr