Auktionen avslutad:
2 300 kr
Avslutas: 11 AUG 20:24
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632066

Damcykel, Monark, 28 tum, 3 växlar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (38 bud)
Budgivare 10 2022-08-11 18:26:56 2 300 kr
Budgivare 9 2022-08-11 12:47:59 2 200 kr
Budgivare 7 2022-08-11 12:12:39 2 100 kr
Budgivare 9 2022-08-11 11:50:56 2 000 kr
Budgivare 7 2022-08-11 12:12:31 2 000 kr
Budgivare 9 2022-08-11 11:50:56 1 800 kr
Budgivare 7 2022-08-11 12:12:18 1 700 kr
Budgivare 9 2022-08-11 11:41:07 1 600 kr
Budgivare 7 2022-08-09 21:37:30 1 500 kr
Budgivare 8 2022-08-10 22:08:21 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-09 21:37:30 1 400 kr
Budgivare 8 2022-08-10 22:08:11 1 300 kr
Budgivare 7 2022-08-09 21:37:30 1 200 kr
Budgivare 8 2022-08-10 22:08:03 1 100 kr
Budgivare 7 2022-08-09 21:37:30 1 000 kr
Budgivare 8 2022-08-10 22:07:30 950 kr
Budgivare 7 2022-08-09 21:37:30 900 kr
Budgivare 6 2022-08-08 22:11:02 850 kr
Budgivare 5 2022-08-08 13:37:42 800 kr
Budgivare 4 2022-08-07 19:39:53 750 kr
Budgivare 1 2022-08-05 21:00:51 700 kr
Budgivare 4 2022-08-07 19:39:43 700 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:17:38 650 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:33:52 600 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:17:37 550 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:33:52 500 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:17:35 450 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:33:52 400 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:17:33 350 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:33:52 300 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:17:31 250 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:33:52 200 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:17:29 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:33:52 150 kr
Budgivare 1 2022-08-05 16:17:26 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:33:07 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:34:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:20:56 50 kr