Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 11 AUG 20:26
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632067

Damcykel, Yosemite, 28 tum

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 5 2022-08-11 20:14:58 650 kr
Budgivare 4 2022-08-11 20:12:40 600 kr
Budgivare 2 2022-08-11 08:20:24 550 kr
Budgivare 3 2022-08-10 12:33:02 500 kr
Budgivare 2 2022-08-11 08:20:20 500 kr
Budgivare 3 2022-08-10 12:33:02 450 kr
Budgivare 2 2022-08-10 11:31:44 400 kr
Budgivare 3 2022-08-10 09:27:33 350 kr
Budgivare 2 2022-08-10 11:31:39 300 kr
Budgivare 3 2022-08-10 09:27:33 200 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:19:04 175 kr
Budgivare 3 2022-08-09 14:22:34 150 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:18:56 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 14:22:34 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 21:06:11 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:21:18 50 kr