Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 11 AUG 20:28
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632069

Damcykel, King, 28 tum

Anmärkningar: Trasig sadel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-08-11 00:29:47 350 kr
Budgivare 1 2022-08-07 19:48:31 300 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:29:40 300 kr
Budgivare 1 2022-08-07 19:48:31 250 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:29:28 200 kr
Budgivare 1 2022-08-07 19:48:31 175 kr
Budgivare 3 2022-08-09 16:45:43 150 kr
Budgivare 1 2022-08-06 21:58:20 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:03:09 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 21:58:20 50 kr