Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 11 AUG 20:32
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632070

Damcykel, Lumina, 26 tum, 3 växlar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 6 2022-08-11 20:29:45 600 kr
Budgivare 5 2022-08-11 20:29:33 550 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:05:02 500 kr
Budgivare 2 2022-08-11 13:25:13 450 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:05:02 400 kr
Budgivare 2 2022-08-11 13:25:08 350 kr
Budgivare 4 2022-08-11 00:05:02 300 kr
Budgivare 2 2022-08-10 13:54:00 250 kr
Budgivare 4 2022-08-09 00:40:10 200 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:56:12 175 kr
Budgivare 4 2022-08-09 00:40:04 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:56:12 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 00:39:48 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:56:12 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 15:55:10 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 11:11:22 50 kr