Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 11 AUG 20:32
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632072

Damcykel, Crescent, 5 växlar, 28 tum, 2 nycklar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-08-11 20:26:22 450 kr
Budgivare 5 2022-08-11 20:08:14 400 kr
Budgivare 2 2022-08-11 18:02:25 350 kr
Budgivare 5 2022-08-11 15:04:44 300 kr
Budgivare 4 2022-08-11 08:17:47 250 kr
Budgivare 3 2022-08-10 21:49:44 200 kr
Budgivare 4 2022-08-11 08:17:26 175 kr
Budgivare 3 2022-08-10 21:49:44 150 kr
Budgivare 4 2022-08-11 08:17:00 125 kr
Budgivare 3 2022-08-10 21:49:44 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:25:58 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:22:12 50 kr