Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 11 AUG 20:34
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrcykel
nr. 632073

Herrcykel, Apollo, 28 tum, 3 växlar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 20:31:59 700 kr
Budgivare 5 2022-08-11 14:26:32 650 kr
Budgivare 5 2022-08-11 14:26:32 600 kr
Budgivare 6 2022-08-11 20:28:23 550 kr
Budgivare 5 2022-08-11 14:26:32 500 kr
Budgivare 4 2022-08-08 22:12:02 450 kr
Budgivare 2 2022-08-05 12:51:38 400 kr
Budgivare 4 2022-08-08 22:11:49 400 kr
Budgivare 2 2022-08-05 12:51:38 350 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:23:19 300 kr
Budgivare 2 2022-08-05 12:51:38 250 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:23:13 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 12:51:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 11:11:00 50 kr