Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 11 AUG 20:47
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Adelskalendern
nr. 632084

Adelskalendern, 3 st, Svenska grevar och baroner, mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-08-11 20:44:42 350 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:34:46 300 kr
Budgivare 4 2022-08-11 11:23:21 300 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:34:46 250 kr
Budgivare 4 2022-08-11 11:23:12 200 kr
Budgivare 3 2022-08-05 10:34:46 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:07:32 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:01:35 50 kr