2 000 kr

Avslutas: 11 AUG 20:56
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  150 kr
1d, 4h, 49m, 15s
El-gitarr
nr. 632093

El-gitarr, Gibson Epiphone, 90 21106, L=100

Anmärkningar: Lackskador, repor

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 21:05:25 2 000 kr
Budgivare 9 2022-08-09 15:40:16 1 900 kr
Budgivare 7 2022-08-08 20:31:14 1 800 kr
Budgivare 8 2022-08-06 22:16:03 1 700 kr
Budgivare 7 2022-08-06 20:58:52 1 600 kr
Budgivare 8 2022-08-06 00:59:09 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-05 19:19:19 1 400 kr
Budgivare 6 2022-08-05 16:45:28 1 300 kr
Budgivare 5 2022-08-05 13:58:57 1 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 13:57:56 1 100 kr
Budgivare 4 2022-08-05 13:37:46 1 000 kr
Budgivare 2 2022-08-05 13:51:54 1 000 kr
Budgivare 4 2022-08-05 13:37:46 850 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:03:15 800 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:03:15 550 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:18:56 500 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:03:15 450 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:18:53 400 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:03:15 350 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:18:50 300 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:03:15 250 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:18:47 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:03:15 175 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:18:43 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:03:15 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 03:05:23 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 00:02:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 21:51:35 50 kr