Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 15 AUG 20:10
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mountainbike
nr. 632108

Mountainbike, Crescent, 26 tum, 24 vxl

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-08-10 05:37:35 400 kr
Budgivare 2 2022-08-11 00:09:08 350 kr
Budgivare 5 2022-08-10 05:37:35 300 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:58:36 250 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:45:21 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:58:36 200 kr
Budgivare 3 2022-08-08 14:43:45 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:58:36 150 kr
Budgivare 3 2022-08-08 14:43:39 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:58:36 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 19:58:55 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:58:36 50 kr