Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 12 AUG 19:06
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 632142

Damcykel, Crescent, 28 tum

Anmärkningar: Rost, smuts

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-08-10 15:20:36 550 kr
Budgivare 3 2022-08-06 21:59:17 500 kr
Budgivare 2 2022-08-10 15:20:26 500 kr
Budgivare 3 2022-08-06 21:59:17 450 kr
Budgivare 2 2022-08-10 15:20:15 400 kr
Budgivare 3 2022-08-06 21:59:17 350 kr
Budgivare 2 2022-08-06 10:17:21 300 kr
Budgivare 2 2022-08-06 10:17:21 250 kr
Budgivare 1 2022-08-06 01:51:20 200 kr
Budgivare 1 2022-08-06 01:51:20 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 10:16:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 01:51:20 50 kr