Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 11 AUG 19:14
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vinglas
nr. 632156

Vinglas, 12 st, Charisma

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-08-11 16:26:22 450 kr
Budgivare 5 2022-08-11 13:30:17 400 kr
Budgivare 5 2022-08-11 10:37:21 300 kr
Budgivare 7 2022-08-11 10:33:35 250 kr
Budgivare 5 2022-08-09 22:04:36 200 kr
Budgivare 6 2022-08-10 07:07:44 175 kr
Budgivare 5 2022-08-09 22:03:43 150 kr
Budgivare 4 2022-08-08 19:19:48 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 12:34:59 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 06:49:29 75 kr
Budgivare 1 2022-08-07 06:04:16 50 kr