Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 12 AUG 19:48
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Allmogetextilier
nr. 632171

Allmogetextilier, 3 st, L=183 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-08-08 23:43:23 200 kr
Budgivare 1 2022-08-12 18:58:59 200 kr
Budgivare 2 2022-08-08 23:43:23 175 kr
Budgivare 1 2022-08-12 18:58:52 150 kr
Budgivare 2 2022-08-08 23:43:23 125 kr
Budgivare 3 2022-08-11 20:30:16 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 23:43:23 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 09:43:37 50 kr