Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 12 AUG 20:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kaffeskedar
nr. 632189

Kaffeskedar, silver, 12 st, V=105 g

Anmärkningar: En sked avbruten

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 8 2022-08-12 20:16:24 450 kr
Budgivare 6 2022-08-07 11:54:19 400 kr
Budgivare 7 2022-08-09 11:19:52 400 kr
Budgivare 6 2022-08-07 11:54:19 250 kr
Budgivare 4 2022-08-06 16:21:25 200 kr
Budgivare 5 2022-08-07 08:05:45 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 16:21:25 150 kr
Budgivare 2 2022-08-06 14:32:59 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 14:21:48 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 22:46:12 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 20:42:43 50 kr