Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 11 AUG 19:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Matservisdelar
nr. 632221

Matservisdelar mm Höganäs Gustavsberg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 7 2022-08-11 19:17:39 300 kr
Budgivare 6 2022-08-11 02:17:13 250 kr
Budgivare 5 2022-08-10 00:16:54 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 22:32:44 175 kr
Budgivare 3 2022-08-09 21:43:37 150 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:08:33 125 kr
Budgivare 2 2022-08-07 11:00:52 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:08:33 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 11:00:17 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:08:33 50 kr