Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 11 AUG 19:25
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Drickaflaskor
nr. 632228

Drickaflaskor ett parti H= 50 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 7 2022-08-11 19:21:26 350 kr
Budgivare 4 2022-08-08 13:36:19 300 kr
Budgivare 4 2022-08-08 13:36:19 250 kr
Budgivare 6 2022-08-09 23:26:36 200 kr
Budgivare 4 2022-08-08 13:36:19 175 kr
Budgivare 5 2022-08-09 01:36:24 150 kr
Budgivare 4 2022-08-08 13:36:19 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 14:10:20 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 10:06:19 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 23:17:22 50 kr