Aktuellt bud:
200 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 19:44
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
8h, 50m, 10s
Malmö
Spara i minneslista
Lådspegel
nr. 632271

Lådspegel och skrin, 18-1900-tal, H=55 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-08-10 13:24:08 200 kr
Budgivare 3 2022-08-11 13:37:54 200 kr
Budgivare 2 2022-08-10 13:24:08 125 kr
Budgivare 3 2022-08-11 13:37:40 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:22:40 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:33:45 50 kr