Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 12 AUG 19:45
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Bordskanon
nr. 632274

Bordskanon, L= 17 cm. + Ljusstakar Karlskrona.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-08-08 21:11:23 200 kr
Budgivare 5 2022-08-08 17:13:09 175 kr
Budgivare 4 2022-08-07 22:41:04 150 kr
Budgivare 2 2022-08-07 06:43:03 125 kr
Budgivare 3 2022-08-06 20:00:53 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:15:02 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 20:00:29 50 kr