Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 11 AUG 19:51
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljusplåt
nr. 632279

Ljusplåt 58,5 x 58,5

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 23:27:44 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 12:18:01 75 kr
Budgivare 1 2022-08-08 02:07:53 50 kr