Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 12 AUG 20:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Kaffekoppar
nr. 632293

Kaffekoppar 8 st. i glas och tenn, Nordisk present Östersund.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-06 17:34:12 50 kr