Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 20:06
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
3d, 4h, 6m, 43s
Malmö
Spara i minneslista
Bijouterier
nr. 632294

Bijouterier

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-07 10:09:55 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 08:20:41 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:28:24 50 kr