Aktuellt bud:
250 kr

Bjud!
Avslutas: 13 AUG 20:08
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3d, 4h, 33m, 35s
Malmö
Spara i minneslista
Fällknivar
nr. 632295

Fällknivar, skrivställ, reservoarpennor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 18:33:37 250 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:04:56 200 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:04:56 125 kr
Budgivare 3 2022-08-07 08:27:20 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 22:04:56 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:29:27 50 kr