Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 11 AUG 19:57
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Spaltventiler
nr. 632339

Spaltventiler ett parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-08-11 19:24:44 400 kr
Budgivare 3 2022-08-11 10:49:46 350 kr
Budgivare 2 2022-08-11 19:24:38 350 kr
Budgivare 3 2022-08-11 10:49:46 300 kr
Budgivare 2 2022-08-11 19:24:32 250 kr
Budgivare 3 2022-08-11 10:49:46 200 kr
Budgivare 2 2022-08-11 19:24:26 175 kr
Budgivare 3 2022-08-11 10:49:46 150 kr
Budgivare 2 2022-08-11 19:24:19 125 kr
Budgivare 3 2022-08-11 10:49:46 100 kr
Budgivare 2 2022-08-11 08:19:18 75 kr
Budgivare 1 2022-08-08 20:13:34 50 kr