Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 11 AUG 20:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Verktygsväskor
nr. 632343

Verktygsväskor 3 st med olika innehåll

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-08-11 10:51:53 400 kr
Budgivare 4 2022-08-09 07:54:08 350 kr
Budgivare 5 2022-08-11 10:51:31 350 kr
Budgivare 4 2022-08-09 07:50:55 150 kr
Budgivare 1 2022-08-05 20:12:51 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 16:55:01 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 08:01:36 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 22:43:29 50 kr