Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 12 AUG 19:19
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tvättställ Kockums
nr. 632382

Tvättställ Kockums H= 85

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 8 2022-08-12 19:16:08 800 kr
Budgivare 10 2022-08-12 18:30:01 750 kr
Budgivare 8 2022-08-12 19:15:58 700 kr
Budgivare 10 2022-08-12 18:30:01 650 kr
Budgivare 8 2022-08-12 14:14:17 600 kr
Budgivare 9 2022-08-12 14:01:41 550 kr
Budgivare 8 2022-08-12 14:14:11 500 kr
Budgivare 9 2022-08-12 14:01:41 400 kr
Budgivare 8 2022-08-10 14:25:16 350 kr
Budgivare 7 2022-08-08 16:37:54 300 kr
Budgivare 6 2022-08-06 22:03:39 250 kr
Budgivare 5 2022-08-06 19:48:25 200 kr
Budgivare 1 2022-08-06 17:50:27 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 09:46:54 150 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:42:56 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:20:59 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:19:24 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 19:37:22 50 kr