Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 12 AUG 19:19
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Barnstol
nr. 632383

Barnstol 1800-talet sitthöjd 36

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-08-11 06:58:42 200 kr
Budgivare 2 2022-08-10 20:06:06 175 kr
Budgivare 3 2022-08-11 06:58:39 150 kr
Budgivare 2 2022-08-10 20:06:06 125 kr
Budgivare 3 2022-08-11 06:56:03 100 kr
Budgivare 2 2022-08-10 20:06:06 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 21:27:38 50 kr