Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 12 AUG 19:20
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Rostfri
nr. 632384

Rostfri vask 66 x 51 H= 92

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 6 2022-08-12 18:24:37 900 kr
Budgivare 7 2022-08-12 11:14:28 850 kr
Budgivare 6 2022-08-12 08:10:40 800 kr
Budgivare 7 2022-08-11 10:42:54 750 kr
Budgivare 6 2022-08-10 14:15:23 700 kr
Budgivare 6 2022-08-10 14:15:23 650 kr
Budgivare 7 2022-08-10 10:58:20 600 kr
Budgivare 7 2022-08-10 10:58:20 550 kr
Budgivare 6 2022-08-10 00:11:34 500 kr
Budgivare 6 2022-08-10 00:11:34 400 kr
Budgivare 5 2022-08-09 22:43:01 350 kr
Budgivare 3 2022-08-07 12:25:04 300 kr
Budgivare 5 2022-08-09 22:42:58 300 kr
Budgivare 3 2022-08-07 12:25:04 250 kr
Budgivare 5 2022-08-09 22:42:56 200 kr
Budgivare 3 2022-08-07 12:25:04 175 kr
Budgivare 4 2022-08-07 13:07:39 150 kr
Budgivare 3 2022-08-07 12:25:04 125 kr
Budgivare 2 2022-08-06 19:17:39 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 19:17:39 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 22:31:07 50 kr